Regulamin Ośrodka Evita

Regulamin Ośrodka Evita

 1. Gość ośrodka zobowiązany jest do okazania pracownikowi dowodu tożsamości przed zameldowaniem.
 2. Gość ośrodka nie może przekazywać pokoju innym osobom, nawet jeśli nie upłynął okres, za który uiścił opłatę.
 3. Doba hotelowa trwa od godziny 15.00 – w dniu przyjazdu , do godziny 11.00- w dniu wyjazdu.
 4. Należność za pobyt pobierana jest w dniu przyjazdu, zgodnie z ustalonym przez Państwa terminem rezerwacji pokoju. W przypadku wcześniejszego wyjazdu, niż w rezerwowanym przez Państwa terminie, należność za całość pobytu nie ulega zmianie.
 5. Cisza nocna obowiązuje w godzinach od 22.00 do 6.00. W tym czasie Goście i osoby korzystające z usług Ośrodka mają obowiązek takiego zachowania, by w żaden sposób nie zakłócało ono spokoju pobytu innych Gości.
 6. Na terenie obiektu obowiązuje kategoryczny zakaz palenia papierosów tradycyjnych oraz e-papierosów(Zgodnie z Ustawą Dz.U z 1996 r N 10 poz.55 – Kto pali wyroby tytoniowe w miejscach objętych zakazami określonymi w art. 5 podlega karze grzywny do 500 zł)
 7. Obowiązuje zakaz wprowadzania zwierząt na teren obiektu.
 8. Gość ponosi odpowiedzialność materialną za wszelkiego rodzaju uszkodzenia lub zniszczenia przedmiotów wyposażenia i urządzeń technicznych powstałe z jego winy. Każdy rodzic (opiekun), odpowiedzialny jest za szkody wyrządzone przez dzieci.
 9. Ośrodek nie ponosi odpowiedzialności z tytułu utraty lub uszkodzenia pieniędzy, papierów wartościowych, kosztowności i innych przedmiotów wartościowych albo przedmiotów mających wartość naukową lub artystyczną.
 10. Ośrodek zastrzega sobie prawo do wypowiedzenia pobytu Gości w obiekcie w przypadku rażącego naruszenia przez nich niniejszego regulaminu.
 11. Parking przy budynku jest parkingiem niestrzeżonym, a obiekt nie ponosi odpowiedzialności za uszkodzenia lub utratę pojazdów lub mienia tam pozostawionego.
 12. Zapoznanie się z powyższym regulaminem jest obowiązkiem każdego z gości.
 13. Ze względu na bezpieczeństwo naszych gości na terenie ośrodka obowiązuje poruszanie się w maseczkach ochronnych oraz stosowanie częstej dezynfekcji rąk.
 14. Nieznajomość regulaminu nie zwalnia od przestrzegania zasad w nim zawartych.

Dziękujemy za przestrzeganie wyżej wymienionych zaleceń.

Mamy nadzieję, że będziecie Państwo zadowoleni z pobytu w naszym Ośrodku.

Życzymy miłego wypoczynku i zapraszamy do ponownego odwiedzenia


Evita super wczasyFirma godna zaufania ! Certyfikat jest przyznawany firmom oferującym najwyższy poziom świadczonych usług oraz posiadającym doskonałą opinię wśród klientów.Dlatego też chcielibyśmy podziękować wszystkim osobom, które przyczyniły się do uzyskania tego wyróżnienia przez nasz ośrodek . Bez waszej inicjatywy oraz wsparcia nie moglibyśmy uzyskać tego certyfikatu.

Z przyjemnością informujemy, że projekt "Firma Godna Zaufania" został zauważony i doceniony jako jeden z ważniejszych certyfikatów w naszym kraju! Dokument znalazł się w gronie takich zaświadczeń, jak "Teraz Polska", PASE

Zobacz certyfikat