Cennik Ośrodka EVITA

Ceny od 60 zł do 200 zł. Uzależnione od sezonu oraz rodzaju pokoju.

W cenie: nocleg, wyżywienie HB (śniadanie w formie stołu szwedzkiego, obiadokolacja serwowana do stolika), łazienka z prysznicem (w większości pokoi panel masujący) lub łazienka z wanną (w większości pokoi hydromasaż), sauna, parking, wifi na terenie całego obiektu oraz wszystkie atrakcje i udogodnienia dostępne na terenie Ośrodka Wypoczynkowego EVITA.

Dzieci do lat 3 – bez świadczeń - bezpłatnie
Dzieci do lat 7 – 50% ceny (na dostawce)
Dzieci do lat 12 – 20% zniżki (na dostawce)

 

Potwierdzeniem rezerwacji jest wpłata zadatku w wysokości 30% ogólnej kwoty w ciągu 2 dni roboczych na nasze konto bankowe (zakładka Kontakt).

Zameldowanie od godziny 15:00
Wymeldowanie do godziny 11:00

Do korzystania z naszych usług zapraszamy również gości z zewnątrz.
Cennik usług dodatkowych dla klientów z zewnątrz:

  • Śniadanie w formie stołu szwedzkiego-25 zł
  • Obiadokolacja-35 zł
  • Sauna-100 zł/h
  • Bilard-30 zł/h
  • Stół do ping-ponga-30 zł/h
  • Masaże- od 60 zł
  • Parking (tylko w przypadku wolnych miejsc)- 20 zł/h
  • Sala konferencyjna-od 300 zł

Zapraszamy również do naszego Drink Baru, gdzie serwujemy kawy, ciasta, herbaty, soki, zimne napoje, piwo, przekąski słodkie i słone.
Jesteśy przekonani, że nasza oferta spełni wszystkie Państwa oczekiwania, a pobyt w Krynicy (więcej tu) zapewni zapewni Państwu wiele miłych chwil i wspomnień.
Szczegółowe informacje na temat obowiązującego cennika można uzyskać pod numerem telefonu :

18 477 87 77, 505 520 120


Evita super wczasyFirma godna zaufania ! Certyfikat jest przyznawany firmom oferującym najwyższy poziom świadczonych usług oraz posiadającym doskonałą opinię wśród klientów.Dlatego też chcielibyśmy podziękować wszystkim osobom, które przyczyniły się do uzyskania tego wyróżnienia przez nasz ośrodek . Bez waszej inicjatywy oraz wsparcia nie moglibyśmy uzyskać tego certyfikatu.

Z przyjemnością informujemy, że projekt "Firma Godna Zaufania" został zauważony i doceniony jako jeden z ważniejszych certyfikatów w naszym kraju! Dokument znalazł się w gronie takich zaświadczeń, jak "Teraz Polska", PASE

Zobacz certyfikat